Grillowanie nigdy nie było tak proste
mainpic
mainpic
mainpic
menu
Grillowanie nigdy nie było tak proste
REZERWACJA PUNKTU GRILLOWEGO
OCEŃ NAS W GOOGLE
4,4(808)

Dla architektów

Przedstawiamy Wam grillowanie na najwyższym poziomie

Grille Greenplate 300 to najlepsze jednostki w dziedzinie publicznego grillowania. Ich projekt zapewnia łatwość obsługi, bezpieczeństwo użytkownika, szybkie nagrzewanie przy niskim zużyciu energii elektrycznej. Maksymalna kontrola nad całym procesem jest gwarantowana, wraz z podłączeniem do automatycznego systemu rezerwacji z zdalnym sterowaniem grillem. Grille są łatwo dostępne, sterowane jednym przyciskiem, bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Po prostu przyjdź, włącz grill i ciesz się zdrowym grillowaniem.

Idealne rozwiązanie, aby integrować społeczności miejskie lub jako główny punkt rekreacji. Grillujcie razem i poznawajcie się nawzajem!

 Public <a href='/twoj-park-bbq'>Park BBQ</a> Grillen

 

Grillowanie bez dymu i zapachu. Doskonałe doświadczenie.

 

 <a href='/twoj-park-bbq'>Park BBQ</a> Grillen Public gills

Grilluj gdziekolwiek chcesz!

Instalacja grilla jest łatwa, szybka i nie wymaga poważnych modyfikacji konstrukcyjnych. Nasz zespół projektowy pomoże i udzieli porad na każdym etapie. Możemy również zrealizować to jako usługę "pod klucz". Od początkowej koncepcji, poprzez budowę, aż po samo funkcjonowanie.

 

  • obszary miejskie, mieszkalne i parki
  • plac zabaw
  • obszary rekreacyjne
  • budynki biurowe

 

<a href='/twoj-park-bbq'>Park BBQ</a> Grillen Publicgrills Grillpoint 

Stwórz swój własny punkt grillowy!

Skontaktuj się z nami, a natychmiast prześlemy Ci parametry techniczne oraz inne szczegółowe informacje, które należy uwzględnić. Przedstaw nam swoją propozycję wykonania, a my ocenimy, czy jest ona możliwa do zrealizowania z punktu widzenia konstrukcji, produkcji i termodynamiki. Na podstawie wzajemnej zgody nasze biuro przygotuje szczegółowy projekt konstrukcyjny, który będziemy mogli zrealizować w ciągu kilku tygodni.

Jednostka do grillowania GREENPLATE®300

Jesteśmy jedynym przedstawicielem opatentowanej technologii Greenplate 300, która jest światowym liderem w swojej klasie. Dzięki nowoczesnej technologii z inteligentną jednostką sterującą, zaledwie 1800 watów wystarcza, aby w ciągu kilku minut rozgrzać płytę do 400°C. Jego efektywność jest porównywalna do grilla elektrycznego o podwójnej mocy, dlatego też ten grill należy do najmniej energochłonnych grilli dostępnych na rynku.

  • energooszczędny
  • przyjazny dla środowiska
  • nagrzewa się do 400°C w kilka minut

 

Upewnij się, że zwracasz szczególną uwagę na te podstawowe wymiary budowlane podczas projektowania swojego punktu do grillowania.

 

 

Czy chciałbyś punkt do grillowania w swojej okolicy? Poinformuj nas o mieście lub miejscowości, gdzie chcesz zbudować taki punkt! Instalacja jest prosta, szybka i nie wymaga poważnych modyfikacji konstrukcyjnych. Możemy zrealizować projekt na zasadzie "pod klucz".

 

 <a href='/twoj-park-bbq'>Park BBQ</a> Publicgrills Grillen Grillpoint

 

 Easy and fast operation in 3 steps!

1
Press the security button and wait until the grill heats up
2
Put the food on grill and enjoy
3
Clean up the grill after you use it
icon
Park BBQ s.r.o.
Ocelkova 643/20
198 00 Praha 9
icon
Park BBQ s.r.o.
Rooseveltova 296
436 01 Litvínov
Podziel się opinią dotyczącą naszych grilii