Grillowanie nigdy nie było tak proste
mainpic
mainpic
mainpic
menu
Grillowanie nigdy nie było tak proste
REZERWACJA PUNKTU GRILLOWEGO
OCEŃ NAS W GOOGLE
4,4(808)

Szczegóły produktu

Nasze biuro projektowe jest gotowe do zaprojektowania i produkcji publicznego grilla zgodnie z Państwa specyfikacjami, maksymalnie dostosowując go do potrzeb. Mogą to być nietypowe kształty, dodanie zintegrowanego zlewu lub kosza na śmieci, zastosowanie muru obwodowego, kostki brukowej itp. Nie obawiaj się indywidualności!

Wymiary instalacyjne urządzeń elektrycznych
500x500x500 (mm)

Formularz żądania

Nazwa *
Email *
Telefon *
Miejscowość *
Pytanie? *

Inna oferta

 PAD Handgrip EASY - Gąbka do czyszczenia grilla z uchwytem

Wyjątkowo odporna gąbka 3M Scotchbrick™ 9537 z uchwytem skutecznie oczyści gorącą powierzchnię stali nierdzewnej. Dzięki uchwytowi ręce są chronione przed tłuszczem i oparzeniami.
Scotchbrick jest wyjątkowo odporny na środki czyszczące, a jego chropowatość zapewnia skuteczne czyszczenie w krótkim czasie bez rysowania oczyszczonej powierzchni.

Gąbkowy oczyszczacz można łatwo umyć, a wtedy stanie się jak nowy. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Wymiary podkładki:
150 mm x 100 mm x 16 mm

Wymiary uchwytu:
140 mm x 86 mm x 46 mm

289

Zestaw podróżny do skutecznego czyszczenia grilla

Dzięki temu zestawowi podróżnemu możesz oczyścić powierzchnię ze stali nierdzewnej przed, jak i po grillowaniu, a jednocześnie zmieści się w torebce.

Zestaw zawiera środek Park BBQ Desinfection (100 ml), Park BBQ Clean (100 ml) i gąbke do czyszczenia 3M Scotchbrick™ 9537.

Park BBQ Desinfection to środek dezynfekujący bez konieczności płukania, który jest używany by zapewnić, że grillujesz na czystej powierzchni. Charakteryzuje się szybką i gwarantowaną skutecznością mikrobiologiczną oraz krótkim czasem schnięcia. Zdezynfekowane powierzchnie mogą mieć kontakt z jedzeniem natychmiast po wyschnięciu.

Mocny i ekologiczny Park BBQ Clean z certyfikatem Ecolabel został zaprojektowany specjalnie do czyszczenia grilla. Jest nietoksyczny i bardzo skuteczny, zdolny do całkowitego usunięcia nawet najbardziej opornych plam i przypalonych resztek jedzenia ze stali nierdzewnej, przewyższając w wielu aspektach konwencjonalne uniwersalne środki czyszczące. Butelka 100 ml wystarcza na dokładne wyczyszczenie 6 płyt ze stali nierdzewnej.

Gąbka do czyszczenia 3M Scotchbrick™ 9537 z uchwytem skutecznie oczyści gorącą powierzchnię ze stali nierdzewnej. Dzięki uchwytowi ręce są chronione przed tłuszczem i oparzeniami. Scotchbrick jest wyjątkowo odporny na środki czyszczące, a jego chropowatość zapewnia skuteczne czyszczenie w krótkim czasie bez rysowania oczyszczonej powierzchni. Gąbkę można łatwo umyć i będzie jak nowy. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Wymiary gąbki:
150 mm x 100 mm x 16 mm

Wymiary uchwytu:
140 mm x 86 mm x 46 mm

499
1395
198
198
179
149
1399
1399

 Easy and fast operation in 3 steps!

1
Press the security button and wait until the grill heats up
2
Put the food on grill and enjoy
3
Clean up the grill after you use it
icon
Park BBQ s.r.o.
Ocelkova 643/20
198 00 Praha 9
icon
Park BBQ s.r.o.
Rooseveltova 296
436 01 Litvínov
Podziel się opinią dotyczącą naszych grilii